top of page
Пошук

"ICC Ukraine надійний та потужний партнер інтересів українського бізнесу"- Людмила Нечипоренко

Український національний комітет Міжнародної Торгової палати провів Загальні збори та засідання Правління, в якому прийняла учась радниця президента ICC Ukraine з гуманітарних питань та засновниця Благодійного фонду "Джерело Відродження" - CFSR Людмила Нечипоренко.


Члени Правління ICC Ukraine, керівництво апарату, очільники регіональних представництв, учасники та гості збираються разом, аби підвести річні підсумки розповісти про досягнення та ухвалити плани роботи.


Учасники та гості збираються разом, аби підбити підсумки за рік, що минає, розповісти про досягнення та ухвалити план на наступний річний період.


За словами Президента ІСС Ukraine Володимира Щелкунова, ICC Ukraine стабільно і системно продовжує співпрацювати зі штаб-квартирою ІСС в Парижі; активно впроваджує оновлену комунікаційну стратегію між бізнесом та владою; бере участь у загальноукраїнських проєктах, використовує всі важелі, що існують для захисту та просування інтересів українського бізнесу не тільки на теренах України, але й світу. Серед найбільш значущих проєктів цього року можна назвати впровадження технологій “HYDROFLOW”, робота в напрямку спрощенні процедур торгівлі, проект «Життя в стилі «ЕКО», сприяння в супроводі інвестпроєктів в Херсонській області, програми, спрямовані на діджиталізацію бізнесу та соціальної сфери.


"ICC Ukraine надійний та потужний партнер інтересів українського бізнесу".- підкреслила Людмила Нечипоренко

ICC Ukraine - https://iccua.org/10-%d0%b3%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%bd%d1%8f-%d1%83-%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d1%96%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%86-%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d1%96-%d0%bd%d0%b0%d0%bd-%d1%83/
bottom of page