top of page
Пошук

CFSR: чергове засідання Кластер продовольчої безпеки та засобів до існування (FSLC)


У цей важливий час, коли питання продовольчої безпеки та засобів до існування стають надзвичайно важливими, Кластер продовольчої безпеки та засобів до існування (КПБЗІ) / The Food Security and Livelihoods Cluster (FSLC) у Харківській області, провів чергову щомісячну зустріч партнерів Субнаціонального кластеру на обласному рівні, яка відбулась 20 Вересня о 12.00 годині у приміщенні Центру розвитку громадянського суспільства.

Засідання розпочалося з вступного слова, де була наголошена важливість спільних зусиль та співпраці між різними гуманітарними організаціями у боротьбі з проблемами продовольчої безпеки та забезпеченням необхідних засобів до існування для тих, хто переживає складні ситуації.

Огляд продовольчої допомоги за минулий період був невід'ємною частиною порядку денного. Представники організацій, включаючи членів Кластеру Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR), поділилися інформацією про результати роботи. Це дозволило з'ясувати, наскільки ефективно допомога надавалася та де можна вдосконалити процес.

Засідання робочої групи стало частиною широкого спектру заходів, спрямованих на розв'язання питань гуманітарної кризи та забезпечення стабільності та безпеки у вразливих регіонах. Результати обговорень та прийнятих рішень відобразяться на практиці, допомагаючи полегшити життя тисячам людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

"Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR) продовжує свою важливу роботу у галузі гуманітарної допомоги, підтримуючи ініціативи, спрямовані на забезпечення продовольчої безпеки та поліпшення умов життя людей у найбільш вразливих групах населення. Спільна робота та співпраця наших організацій є ключем до досягнення цієї важливої мети." - сказав директор Благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук


Comments


bottom of page