top of page
Пошук

CFSR та Americares спільними зусиллями підтримують Куп’янський центр первинної медичної допомоги

Цього разуCFSR спільно з Координаційним Штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області доставили значну допомогу Комунальному некомерційному підприємству "Куп’янський центр первинної медичної допомоги Куп’янської міської ради Харківської області".

У рамках цього проекту були передані коштовні медичні препарати та гігієнічні набори для багатодітних сімей співробітників закладу.


Після відступу військовослужбовців російської армії, населений пункт та лікарня опинилися в стані розореності та розукомплектованості. Місцеве населення щодня страждає від наслідків війни та залишених мін, особливо через часті обстріли, оскільки місто знаходиться поблизу зони бойових дій.

Лікарню регулярно звертаються люди з різними випадками, в тому числі з важкими пораненнями.


CFSR надав допомогу лікарні, передавши фармацевтичні препарати від Americares Foundation. Це є частиною гуманітарного проєкту, спрямованого на надання допомоги постраждалим від війни. Фонд продовжує надавати підтримку медичним закладам у районах, що постраждали від війни на деокупованих територіях.


Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) висловлює щиру подяку своїм друзям та партнерам, які активно підтримують гуманітарну місію CFSR на Харківщині. Особлива вдячність висловлюється Americares Foundation за надану значну допомогу в умовах бойових дій на деокупованих територіях, де виникають потреби у медичних препаратах, засобах гігієни та іншій медичній підтримці та дякуємо за підтримку та співпрацю, з перших днів війни, керівництву Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову, Віти Ковальської, Євгену Іванову, Харківській обласнній раді Тетяні Єгорової Луценко, Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максиму Хаустову й Начальнику Куп'янської міської військової адміністрації Андрію Беседіну."Команда CFSR дуже вдячна Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт -Керівник польової групи-реагування в Україні W. Jake Wheeler, партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику та менеджеру міжнародних проєктів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук у США. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за надійні Mercedes-Benz Vito" - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


Comments


bottom of page