top of page
Пошук

CFSR та Americares нададуть допомогу з сонячними ліхтарями для медичних закладів

CFSR та Americares нададуть допомогу у вигляді сонячних ліхтарів для медичних закладів на деокупованих територіях до яких прикута найбільша увага партнерів.


Благодійний фонд "Джерело Відродження" (CFSR) у співпраці з Americares Foundation, Inc. продовжує надавати допомогу на деокупованих територіях. В рамках наданого гранту від Americares, CFSR отримали ліхтарі з сонячними батареями з переносними лампами та функцією заряду мобільних пристроїв та наявності радіо.


Ці ліхтарі забезпечують населення на деокупованих територіях електроенергією для освітлення та заряду мобільних пристроїв, а також можуть служити джерелом інформації для отримання найважливіших повідомлень щодо тривоги та ситуації на місці у надзвичайних ситуаціях.


Ліхтарі будуть розповсюджені після повного отримання набору допомоги в медичні заклади на деокупованих територіях, де вони допоможуть забезпечити безпеку та ефективність роботи медичного персоналу під час екстрених ситуацій.


CFSR та Americares продовжують працювати разом для забезпечення допомоги населенню на деокупованих територіях та покращення умов життя українців, які потерпають від наслідків війни в України.Comments


bottom of page