top of page
Пошук

CFSR та КГЦ передали ковдри та ліхтарі місцевому гуманітарному хабу

В рамках роботи з Гуманітарного напрямку в Купʼнському районі, Команда CFSR з Координаційним гуманітарним центром Євгенієм Колядой, Єлизаветою Новіковою завітали у Шевченкове Харківській області у місцевий ХАБ до

Анатолія Чумаченко, куди за допомогою приходять багато мешканців Шевченківської Громади які страждають від російської агресії .

Цього разу КГЦ передали їм ковдри та ліхтарі від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні , які надали нам Станція Харків .


В цьому ХАБІ люди можуть отримати таку допомогу як продукти харчування, непродовольчі товари, медичні засоби (інвалідні візки, милиці та інше), одяг дитячий та дорослий та інше.

Також, зусиллями Команди Анатолія Івановича зараз облаштовується бомбосховище у дитячому садочку де саме й приміщення ХАБУ.


В рамках співпраці з Харківською обласною військовою адміністрацією і Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Іваном Соколом, долучаємося до прискорення укомплектування споруд цивільного захисту населення. В яких є нагальна потреба через наближеність до кордону з країною-агресором та лінії зіткнення .


Також місцеві волонтери детально поінформували про організаційні здобутки, якими можна дійсно пишатися та великі потреби по якісному забезпеченню мешканців Громади які дійсно потребують підтримки.


Гуманітарна робота Команди Благодійного фонду «Джерело Відродження»(CFSR) та Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області , задля підтримки постраждалого населення у Харківській області, постійно триває завдяки допомоги  міжнародних та вітчизняних партнерів й за сприяння й підтримки керівництва Харківської ОВА Олега Синєгубова, та місцевої влади керівництва Куп'янська районна державна адміністрація Андрієм Конашевічем та Шевченківська селищна військова адміністрація Куп'янського району Сергієм Старіковим.Comments


bottom of page