top of page
Пошук

CFSR та Жіночий Журнал "НОВА Я!" - Солідарність та Підтримка

У складні часи гуманітарної кризи та воєнного конфлікту, партнерство та підтримка від друзів і партнерів стають надзвичайно важливими для гуманітарних організацій, які допомагають тим, хто потребує допомоги найбільше.


Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR) є прикладом організації, яка активно здійснює гуманітарну місію в Харківському регіоні та підтримує тих, хто став жертвами військової агресії росії проти України.

Сьогодні, ми бажаємо висловити нашу щиру подяку та вдячність Команді видавництва жіночих журналів, яку очолює Людмила Кладиёва, за їхню відданість та підтримку. Жіночий журнал "НОВА Я!" став частиною набагато більшої історії - історії солідарності та допомоги тим, хто потребує.

Наша подяка також спрямована до чарівних леді, які з перших днів війни приєдналися до Гуманітарної місії CFSR у Харківському регіоні. Лилианна Семенюта та учасниці Форуму "НОВА Я!" вкладають свою енергію та зусилля у допомогу постраждалому населенню. Гуманітарні організації, як CFSR, роблять надзвичайно важливу роботу у підтримці громад та наданні допомоги потерпілим. Партнерства з іншими організаціями та спільні зусилля допомагають зробити світ кращим і сприяють покращенню умов життя для тих, хто цього найбільше потребує.

Comments


bottom of page