top of page
Пошук

CFSR продовжує підтримувати наших військових у формуванні підрозділів

Україна борится за свою незалежність та територіальну цілісність, відстоюючи суверенітет у складних умовах бойових дій.

CFSR завжди підтримує наших військових, так й одну з бойових формувань Збройних сил України, це 142 бригада та 416 батальйон.

Нехай наші військові знають, що ми пишаємося їхньою відвагою та самовідданістю, і що ми стоїмо з ними пліч-о-пліч.


Наші військові активно формують підрозділи та забезпечують їх високим ступенем бойової готовності. Завдяки дисциплінованій роботі військовослужбовців та високій мотивації, вони здатні ефективно діяти на полі бою та виконувати надзвичайно складні завдання."Дякую за підтримку Волонтерам у США з Detroit, Michigan, зокрема нашій уповноваженій представниці CFSR у Sophia Zhuk. БФ Надії Вовк "Берегиня" , Жіночий рух "ЗА Майбутнє" та компанії Nestlé й Координаційному штабу Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області за надання допомоги у вигляді необхідних речей та харчових продуктів тривалого зберігання.
Як завжди Команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) вдячні нашому надійному партнеру з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti , Rotermanni Kvartal , Forus Taxi Estonia та Rotermann тощо, за місткі Mercedes-Benz Vito й матеріальну підтримку нашої Гуманітарної місії" - Подякував на своїй сторінці facebook Директор БФ "Джерело Відродження" (CFSR) Сергій Жук.


bottom of page