top of page
Пошук

CFSR продовжує підтримувати військових на передовій

Благодійний Фонд CFSR надав допомогу нашим військовим на передовій, що боронять Україну. На цей раз ми вчергове передали допомогу в 142 бригаду та 416 батальйон Збройних сил України.


Ми завжди готові допомагати нашим Героям, які захищають нашу країну від агресії. Разом з нашими партнерами ми прагнемо забезпечити краще майбутнє для України.


Дякуємо нашим військовим за їхню службу та мужність.


"Щиро Дякую за підтримку Волонтерам у США з Detroit, Michigan, зокрема нашій уповноваженій представниці CFSR у Софії Жук, БФ Надії Вовк "Берегиня" , Жіночому руху "ЗА Майбутнє" та компанії Nestlé й Координаційному штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області за надання допомоги у вигляді необхідних речей та харчових продуктів тривалого зберігання.

Як завжди Команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) вдячні нашому надійному партнеру з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti , Rotermanni Kvartal , Forus Taxi Estonia та Rotermann тощо, за місткі Mercedes-Benz Vito й матеріальну підтримку нашої Гуманітарної місії" - Подякував на своїй сторінці facebook Директор БФ "Джерело Відродження" (CFSR) Сергій Жук.bottom of page