top of page
Пошук

CFSR передали ліки від Americares до Золочівської ОТГ, що потерпає від російскої агресії

Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) передав до Золочева у Богодухівському районі гуманітарний вантаж вкрай необхідних медикаментів. Громада перебуває поряд із зоною бойових дій та постійно потерпає від ворожих обстрілів.


Об'ємний гуманітарний вантаж коштовних ліків, від глобальної організації Americares Foundation зі США, 19 вересня передали у КНП «Золочівська лікарня»


Лікарі вже найближчим часом, будуть використовувати медикаменти для зберігання життя та здоров'я місцевого населення і тим людям, що тимчасово знайшли прихисток в цієї Громаді та Захисників України.


CFSR вдячні за організаційну підтримку та допомогу Поліції Харківщини Богодухівського райвідділу, які організували та супроводили до Золочівської лікарні.


"Команда CFSR дуже вдячна нашим друзям та партнерам, що активно підтримують нашу Гуманітарну місію на Харківщині, а саме Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт - партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік (Nataliia Combellick) у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику (Victor Shaposhnyk) та менеджеру міжнародних проектів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук, (Sofiia Zhuk ) у США. Нашим коллегам Tax service Team Kharkiv - Артема Єфремова та Координаційному Штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за вагому допомогу у вигляді повнопривідного пасажирського мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito для евакуації населення, який вчергове прийняв участь у доставці гуманітарного вантажу на небезпечну теріторію та ЛОК – Львівський Оборонний Кластер Юрію Федорову за засоби індивідуального захисту." - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


Comentarios


bottom of page