top of page
Пошук

CFSR передав у Шевченково ліки та гігієнічні набори для медичних Працівників від Americares

Благодійний Фонд "Джерело Відродження" продовжує свою важливу роботу на благо місцевого населення на деокупованих територіях де йдуть постійні обстріли, надаючи допомогу та підтримку медичним закладам і співробітникам, що працюють в важких умовах.

Команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) в рамках роботи Координаційного Штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківськіої області за сприянням й підтримки керівництва Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова , Віти Ковальської , Євгена Іванова , Вікторії Белявцевої та за дорученням Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації, Максима Хаустова.


Передали важливі лікарські препарати та сімейні гігієнічні набори для співробітників КНП "Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги". Ця допомога надійшла від Americares Foundation, визнаного світового гуманітарного партнера.

КНП "Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги" відзначається активною роботою та високим професіоналізмом у своїй місії забезпечення медичної допомоги громаді. В них працюють справжні герої, які долають труднощі та ризики, пов'язані з наданням медичної допомоги, особливо в умовах війни й постійних обстрілів, як те що напередодні було жахливе у селищі Гроза.

Також, разом із ліками, передано сімейні гігієнічні набори, які допоможуть співробітникам і їхнім сім'ям забезпечити особисту гігієну у цей складний час. Гігієна є важливою частиною профілактики та дбайливого ставлення до здоров'я, особливо в умовах воєнного стану.

Благодійний Фонд "Джерело Відродження" висловлює щиру подяку Americares Foundation за спільну роботу та надану допомогу. Ця співпраця допомагає забезпечити пацієнтів та медичних фахівців не лише необхідними ліками, але й засобами особистої гігієни, що є важливим аспектом загального забезпечення здоров'я і добробуту.


"Команда CFSR дуже вдячна Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт -Керівник польової групи-реагування в Україні W. Jake Wheeler, партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику та менеджеру міжнародних проєктів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук у США. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за забезпечення нас надійним транспортом Mercedes-Benz Vito, Координаційному гуманітарному центру Євгену Коляді за всебічну підтримку, зокрема й надання палива."- Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


Commentaires


bottom of page