top of page
Пошук

CFSR отримує значну підтримку з Києва для обслуговування "залізних коней"


Благодійний фонд "Джерело Відродження" (CFSR) отримав надзвичайно цінну підтримку від своїх друзів та партнерів з Києва, що стало великим допоміжним кроком у підтримці обслуговування їх залізних коней.

Представники Фонду щиро подякували Оксані Антонюк та Ігорю Тимощуку з Києва за їхню допомогу. Завдяки ним було забезпечено обслуговування надійних повнопривідних Mercedes-Benz, які неодноразово підтвердили свою ефективність навіть в критичних умовах при виконанні гуманітарних місій.

Також висловили вдячність їхнім друзям та партнерам з Естонії, компанії Forus Eesti пана Urmas Sõõrumaa, який пожертвував ці автомобілі. У зв'язку з такою значною підтримкою, БФ "Джерело Відродження" ще раз висловив свою щиру подяку всім міжнародним та вітчизняним партнерам, з якими спільно працюють над наближенням Перемоги.

Ця допомога доводить, що злагоджений колектив може досягти великих результатів, і фонд "Джерело Відродження" (CFSR) готовий продовжувати свою місію завдяки надзвичайної підтримки та співпраці з такими важливими партнерами.

Comments


bottom of page