top of page
Пошук

CFSR отримали вантаж від Americares для підтримки медичних закладів на деокупованій території

Благодійний фонд "Джерело Відродження" (CFSR) продовжує забезпечувати медичні заклади на території, що були окуповані, необхідними ліками та засобами гігієни. На цьому тижні CFSR отримали черговий гуманітарний вантаж медичного призначення від Americares Foundation, Inc. зі Сполучених Штатів Америки.


Отриманий вантаж передається до медичних закладів Харківської області, зокрема до лікарень на деокупованій території, де продовжуються бойові дії та де населення має надзвичайну потребу у медичній допомозі.


У складі гуманітарного вантажу від Americares Foundation, Inc. - коштовні ліки та засоби гігієни, які є необхідними для забезпечення медичного обслуговування на деокупованій території. Благодійний фонд CFSR, своєю чергою, забезпечує доставлення та розподіл цих матеріалів до медичних закладів.


Дії CFSR отримали підтримку від Обласної влади, яка активно допомагає забезпечувати необхідні матеріали та засоби медичним закладам на деокупованій території.


У цей складний для України час, гуманітарна допомога від партнерів з інших країн є надзвичайно важливою. Дії CFSR та її партнерів допомагають забезпечити медичне обслуговування населенню, яке перебуває на деокупованій території.
Commentaires


bottom of page