top of page
Пошук

CFSR отримав Подяку від Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Благодійний фонд "ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ" - (CFSR) отримав високу оцінку та Подяку від Головного управління розвідки Міністерства оборони України за свій внесок у покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів розвідки. Директор фонду, Сергій Жук, отримав Подяку від Кирила Буданова, керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, за важливий внесок у підтримку українських військових у боротьбі проти російського агресора.

Протягом останніх років Україна зазнає непереборних випробувань, пов'язаних з російською агресією. У цей складний період багато українців та організацій зробили вагомий внесок у забезпечення потреб українських захисників. Саме однією з таких організацій є Благодійний фонд "ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ"-(CFSR) , який своєю діяльністю активно підтримує Захисників та Захисниць України


Благодійний фонд "ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ"- (CFSR) є справжнім прикладом високої громадської свідомості, патріотизму та вірності Україні. Відданий колектив фонду протягом всієї воєнної кризи неодноразово проявляв свою небайдужість до долі українських військових, виявляючи надзвичайну ініціативу та мобілізуючи ресурси для надання необхідної підтримки.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України висловлює щирі слова Подяки Благодійному фонду "ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ" - (CFSR) та його директору Сергію Олександровичу Жуку за безмежну підтримку та вагомий внесок.
bottom of page