top of page
Пошук

CFSR ознайомилися з роботою ЛОК - Львівський Оборонний Кластер

В рамках відрядження, з питань комунікацій з вітчизняними та міжнародними партнерами до міста Львова, Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук, ознайомився з роботою ЛОК – Львівський Оборонний Кластер, де обговорили з Юрієм Федоровим спільні здобутки за менулий час та співпрацю на майбутнє.


У свою чергу, Сергій Жук подякував колективу ЛОК за надання допомоги команді CFSR у вигляді засобів індивідуального захисту, для роботи волонтерів Фонду в Харківській області у небезпечних районах.


"Нарешті, зустрівся з нашим земляком, патриотом, а головне давним другом Юрієм Федоровим, команда якого, з перших днів війни, робить великий внесок у перемогу.
Так команда CFSR, як і багато інших українців, вдячні ЛОК - Львівський Оборонний Кластер - за засоби індивідуального захисту, в яких так потребували волонтери CFSR, що працють з гуманітарної допомоги населенню у деокупованних містечках Харківщини. Також, постійно перебувають на територіях де поблизу йде лінія зіткнення чи постійно зазнають активних гарматних та ракетних обстрілів." - написав у своїй сторінці facebook Сергій Жук.Comments


bottom of page