top of page
Пошук

CFSR обрано до Робочої групи щодо ввезення та обліку гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики

Робоча група з ввезення та обліку гуманітарної допомоги, до складу якої входить і Благодійний фонд "Джерело Відродження" (CFSR), вже розпочала свою роботу. Перше засідання групи відбулося 3 листопада 2023 року з 11:00 год. до 17:00 год. у гібридному форматі, з однією частиною учасників у місті Києві та іншою частиною на платформі Zoom.


Захід відбувся за підтримки Ісар Єднання в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).


У засіданні взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Державної митної служби України, Державної фіскальної служби України, а також представники громадських організацій та благодійних фондів, які займаються доставкою гуманітарної допомоги в Україну.


На засіданні було представлено формат роботи Робочої групи та проведено обговорення проєкту Постанови №927, який передбачає зміни в реєстрації та обліку гуманітарної допомоги та її отримувачів у період дії воєнного стану. Це засідання відзначилося активною участю представників різних громадських організацій та благодійних фондів, які внесли свої коментарі та пропозиції щодо важливих аспектів регулювання гуманітарної допомоги в умовах конфлікту.


Це важливий крок в напрацюванні змін у питанні ввезення та обліку гуманітарної допомоги в Україні, та він свідчить про рішучу готовність громадянського суспільства спільно працювати над поліпшенням цих процесів. Робоча група має намір продовжувати свою діяльність та спільно з іншими структурами знаходити оптимальні рішення для надання гуманітарної допомоги тим, хто найбільше потребує цю підтримку в умовах конфлікту в Україні.

Comments


bottom of page