top of page
Пошук

CFSR на зустрічі з Податковою, Митницею та Центром зайнятості: Роз'яснення та підтримка для ОГС


У рамках плідної співпраці між Благодійним Фондом "Джерело Відродження" (CFSR) та органами державного управління відбулася зустріч, яка належить до важливих етапів підтримки громадських ініціатив та гуманітарних зусиль.


Зустріч, яка відбулася в конструктивному форматі, об'єднала представників Податкової служби, Митниці та Центру зайнятості для надання роз'яснень та підтримки з актуальних питань.


Однією з ключових метою цієї зустрічі було надання відповідей на питання, які залишились невідповіденими після попередньої зустрічі з Податковою службою. Представники цього органу державного управління докладно роз'яснили деталі та надали чітку інформацію, спрямовану на сприяння розвитку громадських ініціатив.

Важливою частиною цієї зустрічі була презентація з боку Митниці.


Представники Митниці надали необхідну інформацію щодо правил і алгоритму розмитнення гуманітарної допомоги на внутрішніх постах Харківської митниці. Також було роз'яснено питання, пов'язані зі забороною на ввезення певних товарів та наведено приклади тих товарів, які підпадають під ці обмеження.


Питання зв'язані з митним контролем також були висвітлені в контексті змін, що відбулися в роботі митних постів на кордоні з Росією. Представники Митниці докладно поінформували про діючі митні пости в зоні діяльності Харківської митниці, надали адреси та контактні телефони для отримання більш докладної інформації.


Центр зайнятості надав інформацію щодо можливостей отримання ваучерів на навчання та інші програми підтримки для підприємців. Ця інформація може стати важливим інструментом для тих, хто має бажання розвивати свої підприємницькі здібності.


На зустрічі також активно взяли участь представники Благодійного Фонду "Джерело Відродження". Заступниця Директора Катерина Мельникова та Кар'єрна радниця з питань фінансового розвитку та розкриття підприємницького потенціалу постраждалих від торгівлі людьми Юлія Шавріна внесли значний внесок у дискусії, сприяючи покращенню розуміння та взаємодії між усіма сторонами.


Ця зустріч стала ще одним прикладом взаємодії громадських ініціатив, державних органів та благодійних фондів на благо соціально важливих проектів та підтримки уразливих груп населення.


Comentarios


bottom of page