top of page
Пошук

CFSR надає підтримку військовим на передовій: Вдячність і допомога для захисників України"

Благодійний Фонд CFSR разом з Координаційним штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області продовжує надавати підтримку нашим військовим, які мужньо захищають Україну на передовій. Чергову допомогу передали Захисникам та Захисницям у 40-ву окремому стрілецькому батальйону Збройних сил України "КОДАК" в.ч. а4052.

За що ми щиро дякуємо Волонтерам у США з Detroit, Michigan, зокрема нашій уповноваженій представниці CFSR у Софії Жук та нашим партнерам Вікторії Корчевій разом з БФ Надії Вовк "Берегиня".


Співпрацюючи зі своїми партнерами, Благодійний Фонд CFSR знаходиться в постійному пошуку тих, хто поділяє наші цінності та мету - створити краще майбутнє для України. Разом ми визначаємо пріоритети та забезпечуємо, що допомога надсилається туди, де вона найбільше потрібна.

Ми хочемо висловити щиру вдячність нашим військовим за їхню віддану службу та мужність. Вони є живими прикладами справжніх героїв, які готові встати на захист нашої незалежності і безпеки.


Допомога, яку надаємо, доповнює зусилля уряду та інших благодійних організацій, що спрямовані на забезпечення наших військових необхідними ресурсами та підтримкою. Ми віримо, що лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити наших захисників всім необхідним для виконання їхніх обов'язків на передовій.


Як завжди Команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) вдячні нашому надійному партнеру з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti , Rotermanni Kvartal , Forus Taxi Estonia та Rotermann тощо, за технічну й матеріальну підтримку нашої Гуманітарної місії" - Подякував Директор БФ "Джерело Відродження" (CFSR) Сергій Жук.


bottom of page