top of page
Пошук

CFSR надає від Americares допомогу Великобурлуцької лікарні

Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) передав гуманітарну допомогу ліків у медичний заклад у Харківській області.

Це стало можливим завдяки співпраці CFSR з партнерами з Глобальної організації Americares Foundation зі США.


Цього разу CFSR разом з Координаційним Штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області та за підтримки керівництва Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, Віти Ковальської, Євгена Іванова, Харківської обласної ради Тетяни Єгорової Луценко й Департаментом охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максима Хаустова, доставили в Комунальне некомерційне підприємство «Великобурлуцька Центральна Лікарня» Великобурлуцької Селищної Ради коштовні медичні препарати, шовні матеріали та необхідний допоміжний інвентар для медичного закладу та гігієнічні набори для багатодітних сімей співробітників закладу.


Військовослужбовці російської армії залишили населений пункт та лікарню розореними та розукомплектованими. Місцеве населення страждає від війни та мін, залишених на території. Кожен день до лікарні привозять людей з різними випадками, зокрема з важкими пораненнями.

На допомогу лікарні CFSR передав від Americares Foundation фармацевтичні препарати та інвентар, який є дуже потрібним для не перебійної роботи закладу. Це є частиною проєкту з надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни. Фонд продовжує надавати допомогу медичним закладам в районах, які страждають від війни на деокупованих територіях.

"Команда CFSR дуже вдячна Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт -Керівник польової групи-реагування в Україні W. Jake Wheeler, партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику та менеджеру міжнародних проєктів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук у США. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за забезпечення нас надійними й місткими Mercedes-Benz Vito для цих заходів" - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.

Одна з історій окупації та звільнення Великого Бурлука - https://tyzhden.ua/potim-uzhe-nashi-ikh-dobyly-iak-buv-okupovanyj-i-zvilnenyj-velykyj-burluk/
留言


bottom of page