top of page
Пошук

CFSR: Надання допомоги українським військовим на передовій - Щира підтримка та вдячність захисникам

Благодійний Фонд CFSR надає підтримку нашим військовим, які мужньо захищають Україну на передовій. В цей нелегкий час ми знову змогли передати допомогу 142 бригаді та 416 батальйону Збройних сил України.

Благодійний Фонд CFSR співпрацює з партнерами, які поділяють наші цінності та мету - створити краще майбутнє для України. Спільно ми визначаємо пріоритети та забезпечуємо, що допомога надсилається туди, де вона найбільше потрібна.

Ми бажаємо висловити нашу щиру вдячність нашим військовим за їхню віддану службу та мужність. Вони є живими прикладами справжніх героїв, які готові встати на захист нашої незалежності і безпеки.


Ці допомоги доповнюють зусилля уряду та інших благодійних організацій, що спрямовані на забезпечення наших військових необхідними ресурсами та підтримкою.

"Щиро Дякую за підтримку Волонтерам у США з Detroit, Michigan, зокрема нашій уповноваженій представниці CFSR у Софії Жук, БФ Надії Вовк "Берегиня" , Жіночому руху "ЗА Майбутнє" та компанії Nestlé й Координаційному штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області за надання допомоги у вигляді необхідних речей та харчових продуктів тривалого зберігання.
Як завжди Команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) вдячні нашому надійному партнеру з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti , Rotermanni Kvartal , Forus Taxi Estonia та Rotermann тощо, за місткі і надійні транспорти Mercedes-Benz Vito й матеріальну підтримку нашої Гуманітарної місії" - Подякував на своїй сторінці facebook Директор БФ "Джерело Відродження" (CFSR) Сергій Жук.


bottom of page