Пошук

CFSR надали допомогу Спільноти «Вознесіння і сердець» міжнародного руху спільнот «Віра і світло»

В рамках співпраці CFSR з Львівською обласною радою, особам з інвалідністю Спільноти «Вознесіння і сердець» міжнародного руху спільнот «Віра і світло», надали можливість відвідати духовний семінар.

За дорученням Ірини Гримак, команда CFSR разом з координатором від Львівської обласної ради Ігорем Дяковичем, на автобусі, який пожертвувала Фонду інвестиційна компанія з Німеччини Gigahertz Ventures, доставила спільноту на захід.

За словами Заступниці директора БФ«Джерело Відродження» (CFSR) Людмили Нечипоренко, одним з пріоритетних напрямків Гуманітарної місії CFSR, у часи війни, є приділення особливої уваги людям з обмеженими можливостями.

"Дякуючи Stefan Schandera, ми маємо можливість проводити не лише евакуацію мирного населення з місць проведення бойових дій, а й допомагати у перевезенні осіб з інвалідністю у Львові та Львівській області". - Підкреслила Координаторка проєктів розвитку та будівництва об'єктів соціальної інфраструктури, Львівського офісу CFSR Аліса Волкова.

Написав на своїй сторінці facebook координатор від Львівської обласної ради Ігор Дякович: https://www.facebook.com/IgorDyakovich/posts/pfbid0ECPZVwioLXAbvKX5Sh8rHo9jsBkQtHCkUXTxeMdJbsqEUJUUhYSKmsMnoX7NJgrEl