top of page
Пошук

CFSR: Здобуваємо навички відповідно до нашого часу

Члени Команди Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR) взяли участь у тренінгу, на якому фахівці з Центру тактичної медицини "Схід" @tac_med.ua підготували учасників до надання домедичної допомоги собі та іншим людям, які можуть цього потребувати.


"Знання і навички надання першої допомоги є надзвичайно важливими в наш час, особливо враховуючи роботу нашої Команди в небезпечних територіях Харківщини. Хоча сподіваємось, що ці навички ніколи не знадобляться, краще бути готовими до непередбачуваних ситуацій.
Ми висловлюємо щиру подяку організаторам за проведення цього тренінгу: Acted Ukraine і Гуманітарний фонд для України (UHF), які спільно з Координаційним гуманітарним центром та Центром розвитку громадянського суспільства забезпечили нам можливість отримати ці корисні навички.
Будьте готові та дбайте про свою та інших безпеку. Вміння надавати допомогу в надзвичайних ситуаціях - це важлива частина нашого сучасного життя." Підкреслив Директор Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR) - Сергій Жук.


Comments


bottom of page