top of page
Пошук

CFSR доставили у с. Бісквітне допомогу від IOM Ukraine

У Харківській області Малу Рогань, Вільхівка та Бісквітне звільнили ще наприкінці березня. Але й сюди досі не повернулося до них звичне життя, постійно лунають вибухи та залишається одним з небезпечних місць в регіоні.

На вулицях селища Бісквітного стоїть розбита військова техніка, яку поступово майже розібрали селяни. Життя у с. Бісквітне є дуже складним, тому як залишається нестача самого необхідного для життєзабезпечення населення. Свого часу, в часи окупації, люди були розграбовані та пережили важкі часи, але і на цей час людям нема за що жити і їм необхідна допомога.


Так вчергове, команда CFSR передали гуманітарну допомогу необхідних непродовольчих товарів у с.Бісквітне у Харківській області, від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агентство ООН з міграції.


Гуманітарну допомогу передавали місцевим жителям Селища, разом зі Старостою старостинського округу з центром у с. Хроли Роганської ОТГ Тетяною Жуковою та місцевими активістами які надали інформацію про людей найбільш потребуючих допомоги, яку передали в можливих на цей час обсягах. Допомога у вигляді матраців, комплексних наборів гігієни для родини, фанери, брезентів для тимчасового ремонту, мотузки, молотки та цвяхи.


Ми дуже вдячні нашим партнерам - Міжнародної організації з міграції (МОМ) та донорам, які допомагають нам підтримувати постраждалих від війни українців


"Ми завжди вдячні за співпрацю партнерам на місцях, колегам і друзям, за надану можливість та підтримку доставляти та передавати допомогу людям, які в край її потребують." - підкреслив Співзасновник БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» (CFSR), уповноважений представник CFSR у Роганській ОТГ Андрій Караченцев.

Comments


bottom of page