top of page
Пошук

CFSR вдячні Americares Foundation за допомогу Харківщині


Від Americares Foundation, Inc., зі Сполучених Штатів Америки у Харків прибув черговий гуманітарний вантаж медичного призначення. Вантажі, що надходять до CFSR від партнерів, передаються до медичних закладів Харківської області.


Americares, це міжнародна некомерційна організація, що займається ліквідацією наслідків стихійних лих, організацією гуманітарної допомоги, реагуванням на надзвичайні медичні потреби і підтриманням довгострокових ініціатив в охороні здоров'я для людей у всьому світі.


В CFSR наголошують, що в умовах коли на півчастини Харківського регіону йдуть бойові дії чи зазнають постійних гарматних та ракетних обстрілів, а інші території тісно заповнені біженцями, ліків завжди не вистачає, зокрема враховуючи важкий осінньо зимовий період, що наближається для Українців.


"Ми вдячні нашим друзям та партнерам Americares, за швидке реагування та організацію своєчасної допомоги та моїм колегам у даному проєкті партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік (Nataliia Combellick) та медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику (Victor Shaposhnyk) - сказала менеджер міжнародних проектів - координатор по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софія Жук, (Sofiia Zhuk ), співзасновниця БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження», координаторка проектів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми.


Comentarios


bottom of page