top of page
Пошук

Americares та CFSR надають гуманітарну допомогу медичному закладу в Барвінкові

Благодійний Фонд "Джерело Відродження" (CFSR) та Americares Foundation спільно надали гуманітарну допомогу Комунальному некомерційному підприємству 'Центр первинної медико-санітарної допомоги' в Барвінкові, Ізюмському районі Харківської області.


У складі гуманітарного вантажу, переданого CFSR, були цінні медикаменти та гігієнічні набори для багатодітних сімей співробітників закладу.

Ця допомога спрямована на забезпечення лікарні необхідними ресурсами для надання якісної медичної допомоги та піклування про здоров'я мешканців Барвінкове, які постраждали від бойових дій та перебували під окупацією російських військових.


Ця благодійна допомога є частиною зусиль CFSR та Americares Foundation у наданні гуманітарної допомоги в умовах кризи та підтримки постраждалих від війни.

Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав цінні ресурси, які допоможуть забезпечити якісне медичне обслуговування та поліпшити стан здоров'я населення Барвінкове.

Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) висловлює щиру подяку своїм друзям та партнерам, які активно підтримують гуманітарну місію CFSR на Харківщині. Особлива вдячність висловлюється Americares Foundation за надану значну допомогу в умовах бойових дій на деокупованих територіях, де виникають потреби у медичних препаратах, засобах гігієни та іншій медичній підтримці та дякуємо за підтримку та співпрацю, з перших днів війни, керівництву Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову, Віти Ковальської, Євгену Іванову, Харківській обласнній раді Тетяні Єгорової Луценко, Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максиму Хаустову.

Дякуємо за плідну співпрацю та підтримку на теріторії Керівництву Ізюмської РВА Степану Масельському та Міському голові Барвінкове Олександру Бало.


"Команда CFSR дуже вдячна Americares Foundation та фахівцям, що забезпечують даний проєкт -Керівник польової групи-реагування в Україні W. Jake Wheeler, партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік у Польщі, медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику та менеджеру міжнародних проєктів - координатору по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софії Жук у США. Окрема подяка засновнику US Invest та Forus Eesti пану Urmas Sõõrumaa за забезпечення нас надійним транспортом Mercedes-Benz Vito" - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


Comments


bottom of page