top of page
Пошук

Americares та CFSR- допомога обласній травматологічній лікарні у Харкові

Завдяки підтримці та сприянню керівництва Харківської обласної військової адміністрації, зокрема Олега Синєгубова, Віти Ковальської, Євгена Іванова, Вікторії Белявцевої, та Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максима Хаустова, команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR), спільно з партнерами від Americares Foundation, передала допомогу у вигляді ліків, медичних засобів та предметів особистої гігієни для родин співробітників певної категорії.


Ця допомога була передана до КНП ХОР "Обласна клінічна травматологічна лікарня". Благодаря плідній співпраці з партнерами зі Сполучених Штатів Америки, які надають обширну допомогу лікарням від перших днів війни для потреб місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб, команда має можливість передавати коштовні медичні препарати та інші медикаменти для закладів, зокрема обласних спеціалізованих, навіть на деокупованих територіях та там, де йдуть бойові дії.

З перших днів війни CFSR активно співпрацює з Обласною травматологічною лікарнею, яка, не зважаючи на небезпечне місце знаходження, веде роботу навіть під час активної фази оборони міста Харкова і зазнала неодноразових пошкоджень від війни. Ми висловлюємо велику вдячність керівництву закладу та персоналу, які не припиняли свою роботу і виконують свій обов'язок з великою честю.


Команда CFSR разом з Головою Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, радником Харківської обласної ради Тетяни Єгорової Луценко з керівництвом закладу охорони здоров'я обговорили основні потреби для безпечної та безперебійної роботи лікарні.

Команда CFSR щиро вдячна своїм друзям та партнерам, які активно підтримують гуманітарну місію CFSR на Харківщині, зокрема Americares Foundation та фахівцям в Європі, які забезпечують цей проєкт, а також нашій менеджерці міжнародних проєктів - координаторці зі співпраці з Americares Foundation, Inc., Софії Жук, у Сполучених Штатах Америки.

Окрема подяка також засновнику US Invest, Forus Eesti та іншим, пану Urmas Sõõrumaa з Естонії, який технічно забезпечує нашу команду дуже необхідними та мисткими Mercedes-Benz Vito. Ми дуже вдячні всім, хто допомагає нам у нашій місії і підтримує нас у цих важких часах.Komentar


bottom of page