Пошук

15 листопада CFSR отримала черговий гуманітарний вантаж медичного призначення від Americares

15 листопада прибув черговий гуманітарний вантаж медичного призначення від Americares Foundation, Inc., зі Сполучених Штатів Америки у Харків.

"Цього разу, під час гуркоту чергових ворожих обстрілів Харкова, ми прийняли вантаж у темряві після повного знеструмлення міста. Російська навала не може зламати волю Українського народу і його прагнення до вільного життя та зупинити об'ємну допомогу Україні від наших міжнародних партнерів. Тільки так, разом до Перемоги." - Підкреслила Заступниця директора CFSR Катерина Мельникова

Вантажі, що надходять до CFSR від партнерів, передаються до медичних закладів Харківської області, зокрема до лікарень у деокупованих районах, там де йдуть бойові дії тощо.

Це ліки та засоби гігієни, які з настанням осінньо-зимового періоду та сезонних захворювань та їх загострень, будуть в край необхідні населенню, які гостро в них потребують.


"Ми вдячні нашим друзям та партнерам Americares, за швидке реагування та організацію своєчасної допомоги та моїм колегам у даному проєкті партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc., Наталії Комбеллік (Nataliia Combellick) та медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику (Victor Shaposhnyk) - сказала менеджер міжнародних проектів - координатор по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софія Жук, (Sofiia Zhuk ), співзасновниця БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження», координаторка проектів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми.