top of page
Пошук

Інформаційно-просвітницька акція CFSR у Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR) є проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань протидії торгівлі людьми.


18 жовтня – відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Він був започаткований 2007 року з метою консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності населення з негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.


"Адже від цього явища може постраждати будь-хто: незалежновід віку, статі, освіти чи соціального статусу, особливо під час війни коли йде дуже велика міграція людей, які вимушені покинути свій дім та батьківщину, без заробітку та засобів існування".- Підкреслила Фахівець CFSR з соціально-гуманітарної роботи, спрямованої на реабілітацію населення постраждалого від війни у Харківській області Емілія Бек – Булатова.

Саме з нагоди цього дня, команда БФ «Джерело Відродження» (CFSR) та ГО "Громада Харкова" провели інформаційно-просвітницьку акцію на автостанції та залізничної станції міста Харкова.

Людям тим що від'їжджають та приїжджають у місто були розповсюдженні інформаційні листівки від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агентство ООН з міграції, з правилами безпечного працевлаштування та номерами Гарячої Лінії в Україні та закордоном.


"З метою запобігати поширенню злочинів торгівлі людьми, наша об'єднана команда Фонду та ГО проінформували осіб, які виїжджають за кордон нашої держави та в межах країни, про можливі ризики й в загалі про таке явище, як торгівля людьми, трудова експлуатація та її наслідки". Підкреслив Голова Правління ГО ХОО «Громада Харкова» Віктор Жук.

Також були розповсюдженні листівки з інформацією від Міжнародної організації з міграції (МОМ),"Дбаючи про себе, ти матимеш сили подбати про інших" - Гаряча Лінія емоційної підтримки МОМ.


Commentaires


bottom of page