top of page
Пошук

Щоденні будні команди CFSR у Харкові з підтримки населення.

Допомога людям що перебувають в місцях де йдуть активні бойові дії, для команди CFSR є не тільки вимушеною справою та першочерговим завданням, а справаю честі та совісті. Актив Фонду що працює на Харківщині це виключно місцеві мешканці, що роблять свій професійний та особистий внесок, разом з тисячями Харків'ян що захищають свій край.


Щоденна работа волонтерів з забезпечення гуманітарної допомоги населенню, це об'ємна та відповідальна праця з отриманням, обробки вантажу, сортування, розподілу згідно запитів та першочергових потреб, передачи - доставки, а також постійна робота з партнерами та пошук нових надавачів гуманітарної допомоги - друзів, яким небайдужа доля Українців.


Звертаючись до наших партнерів за підтримкаю з гуманітарної допомоги для населення, перш за все просимо саме першочергове - продукти харчування, ліки, медичні інструменти та в край необхідні джгути і турнікети для зупинки кровотечі, предмети особистої гігієни, побутова хімія, спальні мешкі, каремати, електро пристрої , накопичувачи електроенергії, білизна та інший одяг.Просимо Вас, в цей нелегкий для України час простягнути нам руку допомоги в тій мірі, яка можлива.-

留言


留言功能已關閉。
bottom of page