top of page
Пошук

Щира вдячність СТО «НОРМА» - ФОП Івану Осташевському за підтримку та співпрацю

У Львові, Команда CFSR висловили щиру вдячність СТО «НОРМА» - ФОП Осташевському Івану Ярославовичу та вручили Подяки від Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) і Координаційного Штабу Громадської ради при Головному управлінні Державної Податкової Служби у Харківській області й передали Подяку від спеціального підрозділу "KRAKEN" за допомогу та особистий вагомий внесок по недопущенню гуманітарної кризи в Україні, зокрема у Харківській області.


Пана Івана вітали: Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), Член Координаційного штабу ГР при ГУ ДПС у Харківській області Сергій Жук, Координаторка проєктів розвитку та будівництва об'єктів соціальної інфраструктури, Львівського офісу CFSR Аліса Волкова й Уповноважений представник БФ «Джерело Відродження» (CFSR), по місту Харкову, Голова ГО ХОО «Громада Харкова» Віктор Жук.


"Ваша допомога підтримує нашу Гуманітарну місію в Україні, зокрема у Харківському регіоні де йдуть бойові дії з першого дня повномасштабної війни. Тільки героїзм Українців, дієва підтримка друзів - партнерів забезпечує потреби населення та Захисників України, що є виявом гуманізму й співпереживання за долю українського народу". - Підкреслив Сергій Жук.


Comments


bottom of page