top of page
Пошук

Чугуївська РВА та CFSR підписали Меморандум про Співробітництво

Урочиста атмосфера та важливість співпраці між Чугуївською районною військовою адміністрацією Сергієм Лободенко та Благодійним фондом "Джерело Відродження" (CFSR) відображає важливі кроки відновлення та підтримки місцевого населення.


Підписаний Меморандум про співробітництво на засіданні 29 листопада 2023 року відзначив наполегливу працю обох сторін протягом року, спрямовану на поліпшення умов життя та підтримку вразливих груп населення.


Захід відбувся в рамках чергової робочої зустрічі, де були підведені підсумки співпраці та обговорені плани на майбутнє. Учасники зустрічі зосередились на питаннях, які стосуються зимового періоду та потреб місцевого населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб та структур життєзабезпечення.

Керівництво Чугуївської РВА висловило вдячність Благодійному фонду "Джерело Відродження" за активну співпрацю та підтримку. Також була відзначена підтримка з боку Харківської обласної військової адміністрації, що сприяла успішній роботі гуманітарної місії.


Ця співпраця стала частиною загальних зусиль з відновлення регіону, де акцент робився на підтримці та допомозі місцевому населенню. Обмін інформацією, обговорення проблемних питань та визначення стратегій на майбутнє підтвердили важливість тісної співпраці для досягнення спільних цілей.


Ініціатива та активність з боку обох сторін свідчать про високий рівень відповідальності перед громадою та готовність приймати конкретні заходи для покращення життя місцевих жителів.


Цілком очевидно, що співпраця між Чугуївською РВА та Благодійним фондом "Джерело Відродження" є вагомим внеском у відновлення та підтримку місцевого населення. Такі спільні зусилля заслуговують на широке визнання та підтримку.


Далі йдуть кроки до подальшого поглиблення співпраці та реалізації нових проектів для покращення умов проживання та підтримки вразливих верств населення.

Comments


bottom of page