top of page
Пошук

Членкиня CFSR Юлія Шавріна отримала відзнаку «Волонтерська доблесть»

У Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, пройшло нагородження членкині Благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR).


Наказом начальника Харківського гарнізону Сергієм Мельником, за вагомий внесок в обороноздатність міста-героя України Харкова й Слобожанщини, самовідданість та жертовність, волонтерів Харківщини нагороджено Відзнакою «Волонтерська доблесть»  Координаторку Благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR)  з гуманітарних проєктів та соціальної реабілітації постраждалого населення, Членкині Комітету податкової політики ГР при ГУ ДПС у Харківській області Юлію Шавріну.


З початку повномасштабної війни в Україні, вона допомагає людям, які постраждали від російської агресії. Вона організовує доставлення гуманітарної допомоги, допомагає в евакуації людей, підтримує тих, хто залишився в скрутних умовах на деокупованих територіях Харківщини та Захисникам й Захисницям України.


Нагорода «Волонтерська доблесть» є високою відзнакою, яка вручається волонтерам за значний внесок у розвиток волонтерського руху та допомогу країні в умовах війни.


bottom of page