top of page
Пошук

Члени CFSR чергове взяли участь у тренінгу для партнерів від МОМ з Основного гуманітарного стандарту

У Києві, 9-10 січня 2024 року, відбувся тренінг з Основного гуманітарного стандарту (ОГС) для партнерів Міжнародної організації з міграції (МОМ-Україна).


Подія зібрала представників громадських організацій, зокрема, учасників Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR).

Тренінг, організований МОМ, провела пані Діна Волинець, фахівець у галузі гуманітарної допомоги.


Основною метою тренінгу було ознайомлення учасників із принципами та зобов'язаннями ОГС, спрямованими на забезпечення ефективного та відповідального надання гуманітарної допомоги. Учасники отримали детальні знання про:

  1. Зміст та Мету ОГС: Поглиблене розуміння основних принципів та завдань, які визначають успішну гуманітарну допомогу.

  2. Гуманітарні принципи: Розгляд аспектів гуманності, неупередженості, незалежності та нейтралітету, які є керівними принципами ОГС.

  3. Дев'ять Зобов'язань ОГС: Розкриття значення та обов'язків, що випливають із цих зобов'язань.

  4. Приклади передової практики: Вивчення сучасних підходів у галузі гуманітарної допомоги та їх практичне застосування.


Після успішного завершення тренінгу учасники отримали сертифікати, свідчення їхньої готовності та компетентності у використанні ОГС у своїй гуманітарній діяльності.


Члени Благодійного Фонду "Джерело Відродження" Віктор Жук та Юлія Шавріна висловили щиру подяку пані Діні Волинець за професійний підхід та глибокі знання у галузі гуманітарної допомоги.


Представник МОМ також висловив вдячність пані Волинець за проведення ефективного тренінгу.

"Тренінг, який вона провела, був надзвичайно корисним для наших партнерів. Він дозволив їм краще зрозуміти ОГС та його важливість для надання якісної гуманітарної допомоги," - зазначив представник МОМ.

Представник БФ "Джерело Відродження" підкреслив важливість отримання такого тренінгу, який стане джерелом подальших покращень у роботі організації з гуманітарної допомоги.


Основний гуманітарний стандарт є невід'ємним інструментом для забезпечення високого рівня якості та ефективності гуманітарної допомоги. Такий тренінг, як організований МОМ для представників благодійних фондів, допоможе підвищити рівень розуміння ОГС та його значення в контексті надання допомоги тим, хто її потребує.
Comments


bottom of page