top of page
Пошук

Члени CFSR Закінчили Школу соціального проєктування та грантрайтингу та отримали сертифікати

Закінчилося навчання у VI Школі соціального проєктування та грантрайтингу "Open Grants School", яка була організована Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради. Цей захід став важливою платформою для отримання нових знань, спілкування з експертами та розвитку навичок соціального проєктування.

Протягом 12 насичених занять учасники мали можливість брати участь у інтерактивних лекціях, які проводили високопрофесійні спікери. Це дозволило їм ознайомитися зі сучасними підходами та техніками грантрайтингу та соціального проєктування. Зустрічі з експертами та успішними проєктними менеджерами дали учасникам можливість отримати цінні поради та взяти участь у відкритих дискусіях про виклики та можливості у сфері соціальних проєктів.

Одним з найцікавіших етапів навчання була розробка навчальних проєктів. Учасники мали можливість застосувати свої знання та навички до практичних завдань, розробляючи проєкти зі значущим суспільним впливом. Крім того, вони пройшли краштест, що дозволило перевірити та вдосконалити свої проєкти разом з експертами.

Закінчення навчання у VI Школі соціального проєктування та грантрайтингу "Open Grants School" було підкреслено отриманням сертифікатів. Ці сертифікати є свідченням успішного завершення програми та підтвердженням здобутих знань та навичок.

Вони стануть ціним додатком до професійного портфоліо учасників. Сертифікати підтверджують їх активну участь у VI Школі соціального проєктування та грантрайтингу і відкривають нові можливості для розвитку кар'єри в сфері соціальних проєктів.


Важливо відзначити, що навчання у VI Школі соціального проєктування та грантрайтингу "Open Grants School" було безкоштовним для учасників. Це надало можливість широкому колу осіб, зацікавлених у соціальному проєктуванні, отримати цінні знання та навички без фінансових обмежень.

Завершення навчання у VI Школі соціального проєктування та грантрайтингу "Open Grants School" є великим досягненням для членів CFSR. Вони не тільки отримали знання, але й побудували цінні контакти, засвоїли передовий досвід та збагатили свою професійну мережу. Це ще один крок до створення сприятливого середовища для розвитку соціальних проєктів у Харкові.
Comentários


bottom of page