top of page
Пошук

Через небезпеку ядерної катастрофи на Запорізькій АЕС, CFSR посилює евакуаційні заходи

У Запорізькому регіоні проходить лінія фронту, де йдуть запеклі бої і на жаль, ймовірність посилення бойових дій тільки зростає, погрожує перетворитися у ядерну катастрофу. В цих умовах страждає мирне населення, кожного дня гинуть люди, тому CFSR докладає максимум зусиль, щоб якомога більше евакуювати людей на захід України.


Вже на цьому тижні успішно закінчились, ще дві Евакуаційні гуманітарні місії.

Як завжди в першу чергу вивозимо жінок та дітей, які також з собою беруть своїх домашніх улюбленців, які є найвірнішими друзями ціх діточок.


Як завжди до місц евакуації, місткими автобусами Mercedes-Benz Connecto та VDL Bova доставляються гуманітарні вантажі, що надаються нашими партнерами, для людей що залишаються жити у Запоріжжі.

Перш за все це біженцям з Херсонської області, Маріуполя та окупованих населених пунктів Запорізької області.


Команда CFSR дякує нашим партнерам кто допомагає забезпечити успіх таких Місій, зокрема Libereco – Partnership for Human Rights та інвестиційній компанії з Німеччини Gigahertz Ventures, що пожертвувала нашому Фонду автобуси та особиста вдячність Stefan Schandera й особову складу Національної поліції України, за супровід та допомогу в організації евакуації на місці.

Comments


bottom of page