top of page
Пошук

Черговий рейс з євакуації українців з сходу на захід.

Так в чергове наша гуманітарна місія вирушає на схід України де йдуть бойові дії з вантажем допомоги мешканцям, що продовжують залишатися в містах, що охопленні війною.


Після розгрузки місцевим волонтерським осередкам гуманітарного вантажу допомоги, що надають нам закордонні та вітчизняні партнери, з людьми вирушимо назад до Львова.


Ми вдячні нашим друзям та партнерам, що вболівають за українців та у силу своїх можливостей надають допомогу Гуманітарній місії CFSR, а саме організації Libereco – Partnership for Human Rights та Gigahertz Ventures пана Stefan Schandera, які пожертвували надійні автобуси Mercedes-Benz Connecto та VDL Bova, на початку 2022 року та продовжують підтримувати нашу роботу.


На територіях де йде війна, звісно люди потребують самого необхідного, як їжі, ліків, засобів особистої гігієни, санітарних засобів тощо. Нестача електроенергії, тепла, придатної питної води приводить до гірких наслідків. Особливо страждають сім'ї з маленькими дітьми, там потреби в рази більші.


Просимо Вас, в цей нелегкий для України час простягнути нам руку допомоги в тій мірі, яка можлива.- https://www.cfsrua.com/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8

Comments


bottom of page