top of page
Пошук

Чергове засідання обласної Координаційної ради з питань запобігання насильству в Харківській області

8 грудня 2023 року в Харківській області в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" відбулося засідання обласної Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми. Ця зустріч стала форумом для обговорення та оцінки стану взаємодії різних суб'єктів, що активно займаються проблемами домашнього насильства та насильства за ознакою статі в регіоні.


На засіданні було розглянуто питання про ефективність заходів, спрямованих на запобігання та протидію цим формам насильства, що відбуваються в Харківській області.

була приділена роботі Харківського обласного центру зайнятості, який веде широкомасштабну кампанію серед населення з метою популяризації принципів гендерної рівності та запобігання нелегальній трудовій міграції. Учасники обговорили інноваційні підходи та досягнення центру у цій сфері.


Члени робочої групи Координаційної ради, представники Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR), активно взяли участь у дискусії, Фонд акцентував увагу на важливості психологічної та соціальної підтримки для жертв насильства, а також на необхідності розробки комплексної програми реабілітації для постраждалих осіб.


За результатами засідання було ухвалено важливе рішення та затверджено план роботи Координаційної ради на наступний рік. Основними напрямками цього плану стануть підвищення обізнаності громадськості про проблеми насильства, посилення координації між різними органами та активізація дій у сфері запобігання та протидії насильству.


Благодійний фонд "Джерело Відродження" продовжує активну співпрацю з Координаційною радою та іншими зацікавленими сторонами для забезпечення безпеки та підтримки тих, хто постраждав від насильства. їхній внесок у формування стратегій боротьби з цією проблемою є надзвичайно важливим для побудови безпечного та гармонійного суспільства.Comments


bottom of page