top of page
Пошук

Чергова щомісячна Субнаціональна зустріч Кластера з питань продовольчої безпеки FSLC

Чергова щомісячна Субнаціональна зустріч Кластера з питань продовольчої безпеки та засобів до існування (FSLC) у Харківській області  відбувся в Центрі розвитку громадянського суспільства .


Проведено аналіз ефективності роботі Кластера та обговорення механізмів щодо підвищення реагування на запити та потреби.

FSLC ознайомив присутніх з оглядом реагування на Харківщині за жовтень, який було підготовлено, спираючись на інформацію партнерів, а саме з напрямку продовольчої допомоги та засобів до існування.


Окремо розглянули питання евакуацій якими опікується Координаційний гуманітарний центр та на підставі інформації від партнерів Кластера .

За перебігом обов’язкової евакуації з Куп’янського району, ведуча засідання координатор FSLC у Харківській області


атерина Лавренко рекомендувала посилити співпрацю з Колективними центрами, які приймають постійну кількість ВПО.

Також колеги БФ «Право На Захист» презентували рекомендації до партнерів Кластера щодо змін у законодавстві, пов’язаних із поверненням до перевірок Державної податкової служби України , та порядку ввезення гуманітарної допомоги та нові вимоги Державної митної служби України.

Отримали інформацію про реалізацію проєктів Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) , Corus International та інших для підтримки і розвитку на селі.

Команда Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR) дякує  колегам за конструктивний діалог та результативну співпрацю!Comments


bottom of page