top of page
Пошук

Чергова допомога від великого друга України пана Urmas Sõõrumaa з Естонії

Команда Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) пишаються активною підтримкою своїх друзів та колег - міжнародних некомерційних та комерційних організацій, яким не байдужа доля Українців в часи великої біди, у зв'язку з агресією російської федерації проти України.


Сьогодні вчергове, великі друзі України - Естонія, протягують руку допомоги, підтримуючи Українців в їх боротьбі з агресором та мріях на краще майбутнє.


Урмас Сиирумаа продовжує свою Гуманітарну місію в Україні "missioned by U.S" разом з CFSR. Вчергове забезпечивши повнопривідним надійним транспортом, а саме Mercedes-Benz Vito, для пересування на важко доступні території у будь-яку погоду та пору року.

Транспорт, що було пожертвувано для CFSR, вже найближчим часом буде доставляти гуманітарні вантажі на деокуповані території та у зворотному напрямку евакуйовувати людей з небезпечних територій.

"Перша вантажівка із зимовим спорядженням прибула до Харкова вже 6 вересня, коли почалися події зі звільнення Харківщини. Цікавий збіг?! Другий фургон відправляється в Україну завтра. Обидва фургони призначені для майбутньої евакуації людей в Україні. Будь-хто, хто готовий підтримати борців за нашу спільну свободу черговим придбанням зимового спорядження, може зробити це через Благодійний фонд "Дхарма". Са Дхарма IBAN: EE082200221018171111 Swift / BIC: HABAEE2X Ключове слово "Україна". - Написав на своїй сторінці facebook Урмас Сиирумаа.

CFSR висловлює свою подяку Оксані Антонюк за активну роботу з організації гуманітарної допомоги, що надходить до України та зокрема до Харківського регіону.

"Від всієї команди БО "Благодійний Фонд" Джерело Відродження " (CFSR), я щиро вдячний нашому другу з Естонії - Засновнику US Invest, Forus Eesti, Rotermann, Президенту Eesti Olümpiakomitee пану Urmas Sõõrumaa, за невичерпне прагнення робити добро, за оптимізм, тепло і світло серця, завдяки якому світ довкола стає кращим та чергову вагому допомогу у вигляді повнопривідного пасажирського мікроавтобуса та коштовного гуманітарного вантажу з теплими речами для захисників Харківщини." - Щиро подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.

Також у CFSR є негайна потреба у Позашляховику 4х4, укомплектованому автомобільною лебідкою, та набором інструмента рятувальника (для евакуації пошкоджених автомобілів наших волонтерів з ризикових зон де вони працюють тощо.) та генераторів безперебійного постачання (дизельні або на сонячних батареях).


Навіть один, наданий Вами автомобіль, може врятувати життя та здоров'я багатьох людей!


Commentaires


bottom of page