top of page
Пошук

Харьківська команда, кожного дня підтверджує свою професійність з виконання гуманітарної місії.

Пройшло більше місяця з початку трагічних подій що почались в Україні, війна забирає життя, здоров'я та рушить судьби мільйонів людей.


Українці згуртувалися - громадяни, неурядові організації та влада, кожен на своєму місці робить все можливе заради досягнення миру, в той чи іншій спосіб. Ми дуже вдячні закордонним друзям та партнерам, всім тим хто не байдужий до долі Українців.

Сьогодні Благодійний Фонд "Джерело Відродження" - CFSR зі своїми партнерами, маючи логістику у Львові, отримує та відправляє до регіонів України гуманітарну допомогу, яка приймаєтся нами на заході країни чи партнерами відправляєтся зразу до місця призначенням.


Зокрема Харьківська команда, що працює на місці, не зважаючи на ситуацію в регіоні, своїми справами та посмішками вдячних земляків, кожного дня підтверджує свою професійність з пристосування до швидко змінюючихся умов та ефективність з виконання гуманітарної місії.


"Ми пишаємося результатом покладених на них обов'язків, як і багатьма нашими колегами, що виконують в Україні та за ії межами справу - не допущення гуманітарної кризи." - сказала керівниця Львіського офісу БО БФ "Джерело Відродження"- CFSR Людмила Нечипоренко.Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page