top of page
Пошук

Харківська Обласна Клінічна Лікарня отримала медичну допомогу від CFSR і їхніх партнерів"

Нещодавно, в рамках угоди про співпрацю з Департаментом охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації під керівництвом Максима Хаустов та завдяки підтримці та сприянню Харківської обласної військової адміністрації, а також керівництва Харківської обласної ради та місцевих органів влади, гуманітарна місія CFSR (БФ "Джерело Відродження") продовжує надавати допомогу медичним закладам Харківщини. Останнім отримувачем цінної допомоги стала Харківська Обласна Клінічна Лікарня.

Харківська Обласна Клінічна Лікарня є одним із провідних медичних закладів регіону, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, готові надавати якісну та професійну медичну допомогу пацієнтам. Проте, у зв'язку зі складною ситуацією в країні, ресурси лікарні обмежені.

Завдяки плідній співпраці з CFSR та їхніми міжнародними партнерами, зокрема Americares Foundation, лікарня отримала необхідні ліки, медичні засоби та речі для особистої гігієни. Ця допомога відіграє важливу роль для лікарні.

Команда CFSR висловлює щирі слова вдячності Харківській обласній військовій адміністрації, керівництву обласної ради та всім причетним особам за їхню постійну підтримку та ініціативність у забезпеченні медичних закладів на Харківщині. Їхнє рішуче ставлення до покращення медичної сфери та забезпечення найкращої можливої допомоги пацієнтам є надзвичайно важливим у контексті подолання складнощів, з якими стикаються медичні заклади у сучасних умовах.
Comments


bottom of page