top of page
Пошук

Футбол на Харківщині: Чемпіонат серед аматорських команд об'єднує людей та надає надію

Попри війну в Україні, спортивне життя продовжується, і цей турнір став символом незламності та нашого прагнення до нормального життя в умовах навіть складної ситуації в країні і харківській області.


Отже, Чемпіонат серед аматорських команд  триває! І звісно, разом з Координаційним гуманітарним центром, наш колектив Благодійного фонду «Джерело Відродження» / CFSR не остається поза цих чудових заходів, технічно підтримуючи “Футбольний клуб Куп'янськ


Серед вболівальників представники Харківської обласної військової адміністрації, очільник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін та Золочівської селищної ради Харківської області Богодухівського району Віктор Коваленко, «Пожиттєвий Харківʼянин - Легенда FC Metalist 1925 Володимир Лінке та представник нашого Фонду Віктор Жук й багато інших гостей які обожнюють справжню мирну боротьбу.

Учасники змагань демонструють не лише свою майстерність, а й неймовірну силу духу, об’єднуючи громади навколо спорту. Цей чемпіонат є важливою подією для регіону, оскільки він надає можливість молоді та аматорам продовжувати займатися улюбленим видом спорту, підтримувати фізичну форму та моральний дух.

По традиції, організатори чемпіонату висловили подяку всім, хто долучився до підготовки та проведення змагань, зокрема тренерам, суддям, волонтерам та місцевим громадам. Вони наголосили, що проведення такого заходу в умовах війни є проявом незламності духу українського народу та його прагнення до Перемоги

Попри всі труднощі, на стадіонах панує атмосфера свята, спортивного суперництва та взаємопідтримки.

Футбол об’єднує людей, надає надію та показує, що навіть у найважчі часи можна знайти сили для боротьби та досягнення успіху.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до підтримки команд та відвідати матчі чемпіонату. Разом ми покажемо, що Україна непереможна, а її люди завжди готові боротися за свою свободу та майбутнє.


Команда CFSR завжди ВДЯЧНІ партнерам Libereco - Partnership for Human Rights Gigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR на початку весни 2022 року надійні комфортні автобуси для здійснення завдань Гуманітарної місії, зокрема й евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги тощо.
Comments


bottom of page