top of page
Пошук

Футбольний Чемпіонат Харківської Області: Третій Тур - Символ Незламності та Прагнення до Нормального Життя

15 червня відбулися матчі 3-го туру чемпіонату області з футболу, в яких команди продемонстрували високу майстерність та вражаючу результативність. У п'яти матчах було забито 21 гол, що свідчить про видовищний та напружений перебіг подій на футбольних полях області.

Найбільше голів цього туру було забито в Будах, де ФК "Куп'янськ" впевнено здолав "Дергачі-Зевс" з рахунком 6:0. Цей матч став справжнім тріумфом для команди з Куп'янська, яка продемонструвала злагоджену командну гру та високу результативність.


Не менш цікаві матчі відбулися в Донці та Валках, де було забито по п'ять голів. У Донці місцевий "Чемпіон" зазнав поразки від "Агро ЮА" з рахунком 0:5, тоді як у Валках м'ячі побували в воротах обох команд. Лозівський "Авангард" переміг місцевий "Маяк" з рахунком 4:1, показавши свою перевагу на полі.

В Солоницівці місцевий "Енергетик" після двох перемог у попередніх турах несподівано програв ФК "Чугуївський район" з рахунком 1:2. Цей результат став несподіванкою для багатьох вболівальників, які очікували продовження переможної серії "Енергетика".


Нарешті, в Богодухові місцевий "Богодухів NIKA SMK" був сильнішим за "Цементник" Балаклія, здобувши перемогу з рахунком 2:0. Команда з Богодухова продовжує демонструвати стабільну гру та налаштована на подальші успіхи у чемпіонаті.

Попри війну в Україні, спортивне життя триває, і цей турнір став символом незламності та прагнення до нормального життя навіть в умовах складної ситуації в країні та Харківській області. Чемпіонат серед аматорських команд продовжується, даруючи вболівальникам яскраві емоції та незабутні враження.


Координаційний гуманітарний центр та Благодійний фонд «Джерело Відродження» CFSR беруть активну участь у підтримці цих чудових заходів, технічно підтримуючи “Футбольний клуб Куп'янськ”. Ми щиро віримо, що спорт об'єднує та надихає людей, допомагаючи долати будь-які труднощі.


Команда CFSR завжди ВДЯЧНІ партнерам Libereco - Partnership for Human Rights Gigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR на початку весни 2022 року надійні комфортні автобуси для здійснення завдань Гуманітарної місії, зокрема й евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги тощо.Comments


bottom of page