top of page
Пошук

У ХМЦЗ ПРОЙШОВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ.

У Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня у Харківському міському центрі зайнятості за участю соціальних партнерів відбувся інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».


До заходу долучились: Жук Віктор - керівник з фандрейзингу БФ «Джерело відродження», Караченцев Андрій – голова Харківської обласної організації «Громада Харкова» та Білецька Ольга – голова Харківської міської організації МО «Жіноча громада».


Учасники заходу отримали корисну інформацію щодо страшного явища торгівлі людьми у світі, небезпеку для працевлаштування без оформлення офіційних трудових відносин, а також про те, як не стати постраждалими та уберегти себе та своїх близьких.


Дізналися про допомогу громадських організацій та державних установ

у питаннях безпечного працевлаштування, в тому числі за кордоном, виявлення постраждалих та наданні консультацій.


На заході відчувалася атмосфера небайдужості до питання протидії торгівлі людьми та відповідальності кожного.


" Ми вдячні нашим друзям та партнерам Харківському центру зайнятості за надану можливість провести такий конструктивний заход в приємних умовах. Також я вдячний нашим партнерам - Департаменту соціального захисту ХОДА за надані наглядні тематичні друковані матеріали"- підкреслив керівник CFSR з фандрейзингу Віктор Жук.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page