top of page
Пошук

У Саутфілд, Мічиган Співзасновниця CFSR - Софія Жук прийняла участь у зустрічі з бійцями полку"Азов"

Співзасновниця CFSR - Софія Жук прийняла участь у зустрічі, яка проходила в суботу 24 вересня у St. Mary the Protectress Ukrainian Orthodox Cathedral - Pokrova у місті Саутфілд, Мічиган з бійцями полку «Азов».

Ця зустріч була дуже теплою і в одночас емоційною. Кожен мав можливість задати питання, особисто поговорити з бійцями й з мамою одного з нещодавно звільнених Українських солдат з російського полону.


Був проведений маленький благодійний аукціон, усі кошти, що були зібрані пішли на підтримку наших воїнів. Зараз усі українці, це єдиний організм, якщо серце болить то у кожного. Тому це так важливо пам‘ятати, нагадувати, допомагати і єднатися. Заради нашої України.


Владислав Жайворонок / Вікіпедія один з воїнів, нещодавно звільнений з полону. Дуже мужній, і ерудований хлопець, навіть у такий важкий час він легко жартує і цитує «Гаррі Поттера» та завжди радий поспілкуватися, навіть коли дуже втомлений після довгої дороги.

Після зустрі, кожен охочий міг залишити своє побажання, чи будь-який підбадрюючий напис на прапорі, який українські бійці привезли з собою до США. На якому, від імені БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), Софія Жук також залишила свої побажання нашим Героям.


"Я дуже вдячна організаторам цього заходу, United Support for Ukraine дівчаткам Girls Help Together, які підготували стільки краси з українською символікою й усім хто це влаштував! Слава Україні" - підкреслила Співзасновниця БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження», менеджер міжнародних проектів - координаторка по співпраці з Americares Foundation, Inc., та координаторка проектів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми Софія Жук.

Новини зустрічі St. Mary the Protectress Ukrainian Orthodox Cathedral - Pokrova у facebook https://www.facebook.com/groups/usfukraine/permalink/1209027299672568/


bottom of page