top of page
Пошук

"У першу чергу евакуюємо родини з дітьми та інвалідів, людей похилого віку"-Сергій Жук

Йде активна евакуація людей з Запоріжжя. Гуманітарна евакуаційна місія CFSR задіяла у цьому процесі весь ресурс транспорту та Львівського офісу. Завдяки нашим партнерам, що допомагають з фінансуванням палива та гуманітарними вантажами, що евакуаційні автобуси доставляють до Запоріжжя, кількість рейсів збільшилась в рази.

Так успішно завершилися ще дві Евакуаційні гуманітарні місії Благодійного Фонду" Джерело Відродження " (CFSR) з Запоріжжя до Львова, цими вихідними.


"У переповнені автобуси намагалися брати у першу чергу родини з маленькими дітьми та інвалідів, людей похилого віку. Зокрема це біженці з Херсону, Нової Каховки, Мелітополя тощо." - підкреслив Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук

Ми вдячні нашим партнерам за допомогу в організації цих рейсів, а саме тим хто надав гуманітарну допомогу, яка була доставлена до Запоріжжя тим людям, що в ньому залишаються. Нашим друзям, що допомагають з евакуації на місці та тим хто зустрічає та розселяють людей на заході, Libereco – Partnership for Human Rights і інвестиційній компанії з Німеччини Gigahertz Ventures, що пожертвувала нашому Фонду надійні автобуси Mercedes-Benz Connecto та VDL Bova та особиста вдячність Stefan Schandera, заявили у CFSR.


Comments


bottom of page