top of page
Пошук

У Детройті, Софія Жук прийняла участь в акції на підтримку України

У Детройті, США 25 та 26 лютого 2023 року, відбулась акція на підтримку України, яка вже понад рік, страждає від військової агресії росії, у якій взяла участь Співзасновниця - менеджерка міжнародних проєктів БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), Координаторка по співпраці з Americares Foundation, Inc., та координаторка проєктів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми Софія Жук.

На акції були присутні активісти, волонтери, пересічні громадяни та представники різних організацій. Люди засуджували дії росії, вимагали припинити війну, звертали увагу уряду США, щоб робили більше допомоги Україні для її боротьби проти агресії з боку росії.


"Як українка, що стала свідком перших жахливих днів війни та почала свою активну волонтерську роботу у Харкові з Командою Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR), а зараз уповноважена представниця CFSR у США, розумію, що будь-яка підтримка України є вагомою у протистоянні з росією. Кожен відправлений гуманітарний вантаж чи публічна робота для України та її захисників й населення - наближає нас до ПЕРЕМОГИ". - Сказала Співзасновниця - менеджерка міжнародних проєктів БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Софія Жук.

В інтерв'ю місцевим ЗМІ Софія Жук подякувала за підтримку, яку отримуємо від міжнародної спільноти. Україна наразі потребує більшої підтримки, особливо у сфері оборони та енергетики, сказала вона.


Сьогодні вже немає сумнівів, що Україна є важливим партнером для США та інших країн у боротьбі з загрозами безпеки, що виникають у світі, тому і за неї, всім цивілізованим світом, варто боротись.


Акція в Детройті стала ще одним доказом підтримки України в її боротьбі проти агресора. Це свідчить, що переважна більшість людей у світі вірять у право України на незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

Та головне, підтримують Україну у її боротьбі за свободу та демократію.


Українська громада у Сполучених штатах є однією з найбільших етнічних груп у країні. Вона має значний вплив на політику та культуру, а також на розвиток відносин між Україною та США. Участь у таких акціях як акція в Детройті є важливим елементом підтримки та розвитку української громади у США.


ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ !
Comentários


bottom of page