Ділимося добрими новинами:
Уже найближчим місяцем за участії БО «БФ «Джерело Відродження» буде реалізовано проєкт «Укриття Куп'янщини».
...
Проєкт включатиме формування та видачу сімейних комплектів непродовольчих товарів для поліпшення умов перебування у бомбосховищах та підтримки безпеки мешканців Харківської області, а саме міста Куп’янськ, села Ківшарівка, смт Куп’янськ-Вузловий, Старостинського округу (село Пристін та село Осинове) Куп'янського району.
…
Ціллю даного проєкту є надання допомоги населенню, яке постійно знаходиться під загрозою артобстрілів і використовує недостатньо обладнані бомбосховища. Проєкт спрямований на поліпшення умов перебування у бомбосховищах та підтримки безпеки населення. Шляхом мобілізації ресурсів, проєкт надає необхідні непродовольчі товари, що можуть використовуватися в укриттях
…
Проєкт «Укриття Куп'янщини» реалізується БО «БФ «Джерело Відродження» у межах Програми «Разом ми – Шелтер», яка виконується @Фондом Східна Європа та фінансується Гуманітарним фондом для України @Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.
…
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
![](https://static.wixstatic.com/media/c0a8c6_393dd0ac30d8499ea3c220b937cc7d98~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0a8c6_393dd0ac30d8499ea3c220b937cc7d98~mv2.jpg)