top of page
Пошук

Тренінг у рамках проєкту МОМ, члени CFSR отримали цінні знання та сертифікати


У рамках проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад" успішно пройшов тренінг "ВІД ДАНИХ ДО ДІЙ: ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕВІРЕНИХ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ВИВАЖЕНИХ ПОІНФОРМОВАНИХ РІШЕНЬ" у місті Харків.

Учасники тренінгу отримали значні знання та практичні навички щодо використання перевірених даних для прийняття виважених та інформованих рішень. Висококваліфіковані тренери та експерти надавали учасникам цінні інформаційні матеріали, а також демонстрували конкретні приклади та методики застосування даних у практичних ситуаціях.

Завершення тренінгу було відзначено видачею сертифікатів учасникам. Ці сертифікати є підтвердженням успішного проходження навчального курсу та свідчать про отримання учасниками цінних знань і навичок. Вони стануть важливим елементом професійного портфоліо учасників, підкреслюючи їхню експертність у використанні даних для прийняття важливих рішень. Сертифікати також демонструють зобов'язання учасників до постійного професійного розвитку і стреміння до вдосконалення навичок у сфері управління та аналізу даних.

Члени CFSR, які успішно завершили тренінг, отримали не тільки сертифікати, але й цінний інструментарій для роботи з даними. Вони навчилися використовувати різноманітні методи аналізу даних, створювати виважені та обґрунтовані рішення на основі наукових фактів і відомостей. Це дозволить їм бути більш ефективними у своїй професійній діяльності та сприятиме подальшому розвитку їх кар'єри в сфері управління та аналізу даних.

Завершення тренінгу "ВІД ДАНИХ ДО ДІЙ: ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕВІРЕНИХ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ВИВАЖЕНИХ ПОІНФОРМОВАНИХ РІШЕНЬ" у Харкові є великим успіхом для всіх членів CFSR, які взяли участь. Вони не тільки збагатили свої знання і навички, але й отримали можливість розширити свої контакти та обмінятися досвідом з іншими учасниками тренінгу. Це сприятиме подальшій співпраці та об'єднанню зусиль для здійснення успішних проектів у майбутньому.bottom of page