top of page
Пошук

Тренінг від IOM Ukraine та RedR UK для CFSR та інших партнерів у Львові

Міжнародна організація з міграції (МОМ) та RedR UK провели тренінг для співробітників імплементуючих партнерів МОМ в місті Львів. Тренінг складався з двох напрямків: «Управління циклом гуманітарного проєкту» та «Координація в гуманітарній сфері».

Тренінг з управління циклом гуманітарного проєкту тривав чотири дні і був спрямований на навчання управлінських навичок та процесів в гуманітарній сфері. Учасники отримали знання про планування та розробку проєктів, визначення цілей та результатів, оцінку ризиків та контроль над витратами. Крім того, учасники тренінгу з «Координації в гуманітарній сфері» отримали навички координації дій у випадку надзвичайних ситуацій та кризових ситуацій.


Вони навчилися працювати в команді, робити швидкі та виважені рішення, а також забезпечувати ефективну комунікацію з усіма зацікавленими сторонами. У тренінгу взяли участь Сергій Жук Директор Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR), Катерина Мельникова Заступниця директора, та Юлія Шавріна - Кар'єрна радниця CFSR з питань фінансового розвитку та розкриття підприємницького потенціалу постраждалих від торгівлі людьми.

Учасники тренінгу отримали величезний досвід і знання в сфері гуманітарної допомоги та координації. Вони навчилися ефективно керувати циклом гуманітарного проєкту, що включає планування, реалізацію та оцінку проєкту, а також знаходити ефективні способи координації допомоги для постраждалих від криз та катастроф.

Директор Благодійного Фонду "Джерело Відродження" Сергій Жук відзначив, що отримані знання та навички відкрили перед ним нові можливості в сфері гуманітарної допомоги. Він також додав, що тренінг став для нього не тільки навчальним, а й можливістю знайомства з колегами та обміну досвідом.

Заступниця директора Катерина Мельникова підкреслила, що отримані знання стануть для неї надзвичайно корисними у роботі з біженцями та переселенцями, зокрема в плануванні та реалізації проєктів з підтримки постраждалих від війни.

Кар'єрна радниця CFSR з питань фінансового розвитку та розкриття підприємницького потенціалу постраждалих від торгівлі людьми Юлія Шавріна наголосила, що тренінг був для неї важливим кроком у розвитку кар'єри та знайомстві з експертами з гуманітарної допомоги та координації проєктів.コメント


bottom of page