top of page
Пошук

"Торгівля людьми одне з найгрубіших порушень прав людини у світі" - Віктор Жук


09 грудня 2021 року відбувся в онлайн захід "Торгівлі людьми як грубе порушення прав людини", організований Українською громадською організацією iDemocracy спільно з «А21 Україна» A21 Ukraine, в якому прийняв участь керівник з фандрейзингу Благодійного фонду «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» Віктор Жук.


Під час аналітичної дискусії учасники ділились досвідом та ідеями щодо запровадження найкращих міжнародних практик запобігання та протидії торгівлі людьми для розробки ефективних механізмів боротьби з цим явищем в Україні та в усьому світі.


Учасників було ознайомлено з роботою Всеукраїнська коаліція Громадських організацій з протидії торгівлі людьми з даними Національного дослідження з питань міграції, торгівлі людьми та інших форм експлуатації мігрантів, що проводилось на замовлення IOM Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та з роботою Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527.


В заході прийняли участь Ольга Ревук, Микола Кулеба, Юлия Саченко, Тетяна Тимошенко, Виктория Кизим, Надія Кондибіна, Марина Пасечник, представники міжнародних організацій OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights (ODIHR), тощо.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page